Systemy wystawiennicze

 
  • Roll up

Jest prostym w obsłudze mobilnym systemem do szybkiej prezentacji. Błyskawiczny montaż, wygodny transport są gwarancją udanych akcji promocyjnych, konferencji i szkoleń. W komplecie torba transportowa.

* Jednostronny: Wysokość systemów: 200cm
* Dostępne szerokości: 85cm, 100cm, 120cm, 150cm

* Dwustronny: Wysokość systemów: 200cm
* Dostępne szerokości: 85cm, 100cm


  • Mini rollup - format A4

Jedno lub dwustronny - bardzo stabilny ciężki z rozkładaną podporą.

* Wysokość systemów: 200cm
* Dostępna szerokość: 85cm

 

 
  • L – Baner

Stojak przypominający swoją konstrukcją literę L. Lekki, praktyczny, łatwy w obsłudze system wystawienniczy. Przeznaczony jest do szybkiej aranżacji miejsca. Idealnie sprawdza się na konferencjach, pokazach, wystawach, a także w miejscach sprzedaży. W komplecie torba transportowa.

* Wysokość systemu: 215cm
* Szerokość systemu: 90cm


  • X – Baner

Zwany również pajączkiem, z powodu charakterystycznej konstrukcji w kształcie litery X,
na której rozpięty jest wydruk. X-banner jest popularnym, efektownym stojakiem spełniającym, doskonałe funkcję w reklamie przenośnej. Głównym zastosowaniem X-bannera są prezentacje firmowe na różnego rodzaju konferencjach, targach, wystawach czy też spotkaniach promocyjnych.
W komplecie torba transportowa.

* Wysokość systemu: 160cm
* Szerokośc systemu: 60cm


  • Ścianki reklamowe

To nowoczesny nośnik reklamy wizualnej. Jej rozmiar jest na tyle duży, że pozwala zagospodarować przestrzeń dla wszelkich informacji o firmie, produkcie oraz usłudze.
Kufer transportowy: kufer wykonany z odpornego na zniszczenia tworzywa sztucznego, dwie rączki do łatwego prowadzenia. Po wykonaniu dodatkowego wydruku może służyć jako trybunka konferencyjna.

* Ścianka 3 x 3 / wysokość 224cm, długość po linii prostej 301cm
* Ścianka 3 x 4 / wysokość 224cm, długośc po linii prostej 351 cm


  • Stojaki na ulotki

Doskonałe narzędzie do eksponowania ulotek w formacie A4. Stojak swoją formą i kształtem przykuwa uwagę prezentowanych materiałów. Duże stylowe podstawy produktów zapewniają pełną stabilność. Ulotki mogą być transportowane wraz ze stojakiem w wygodnej torbie.

* Style: kieszenie z plexi zamontowane na niklowanej konstrukcji. Stojak posiada 4 półki na ulotki formatu A4.

* Alu: Solidna aluminiowa konstrukcja oraz szyby z przeźroczystej plexi stanowią doskonale skomponowaną całość. Stojak posiada 6 półek na ulotki formatu A4 po obu stronach konstrukcji.

* Met: metalowy bardzo stabilny stojak, umożliwia transport 5 rodzajów prospektów
(po kilkadziesiąt sztuk na każdej półce), bez wyciągania ich. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. 5 półek na prospekty A4. W komplecie torba transportowa.


  • Stoiska degustacyjne

Stabilne i eleganckie stoisko LUX z elementami aluminium. System posiada blat z płyty MDF oraz topper. Półka wewnętrzna na Państwa produkty przewidziana jest w standardzie. Takie stoisko to doskonała forma prezentacji i degustacji Państwa produktów.


  • Potykacze

To doskonałe nośniki informacji o Twojej firmie.

* PCV: Wykonany jest ze sztywnej płyty PCV, co sprawia, że po rozłożeniu jest bardzo stabilny. Dzięki zastosowanym materiałom potykacze są odporne na warunki atmosferyczne (opady, niskie
i wysokie temperatury) oraz promieniowanie UV.

* Zewnętrzny Outdoor: Potykacz wykorzystujący system OWZ. System ułatwiający wymianę plakatu reklamowego. Wykonany z aluminium, format plakatu A1, możliwość umieszczenia plakatu
z obu stron. Posiada folię antyrefleksyjną chroniącą plakat przed zniszczeniem. Ponadto stojak reklamowy posiada podstawę, którą można napełnić wodą, co zapobiega przewróceniu się stojaka po umieszczeniu go na zewnątrz.
* Ramki OWZ: Rama plakatowa, oprawa zatrzaskowa OWZ.
Oprawa zatrzaskowa OWZ o grubości 25 mm na plakaty A4, A3, A2, A1, A0 jednsotronna. Oprawa mocna i stabilna w kolorze srebrnym.

* Oprawa zatrzaskowa OWZ o grubości 55 mm na plakaty A1, B1, A0, jednsotronna. Oprawa mocna i stabilna w kolorze srebrnym z płytą komorową.

* Oprawa zatrzaskowa OWZ podświetlana, naścienna. Wykonanie: profile aluminiowe, anodowane. Powierzchnia ekspozycyjna zabezpieczona płytą anty - refleksyjną
z tyłu tablicy - płyta z PCV białego oświetlenie energooszczędne, zasilanie: 220V.

Ostatnie realizacje
BSD OHP Wektormedia MOSIR Multisoft Bank Zywnosci DawMed Wektormedia Stolarstwo Artystyczne Kancelaria
Zaufali nam
PKN ORLEN SA BZWBK SA NISSAN PSB Kaidar Platforma Obywatelska Rajbud MZK MAZDA Tadmar Tobi Advantec Focus Mall Rato Urząd Marszałkowski Suzuki SanBud Honda
agencja reklamowa Zielona Góra, poligrafia,ulotki, tablice, banery, strony www, gadgety, sklepy internetowe, kalendarze,
reklama Zielona Góra, reklama mobilna, opakowania, odzież reklamowa, reklama na nośnikach, słodycze reklamowe,
wydruki wielkoformatowe, projektowanie graficzne,wynajem powierzchni reklamowych, kampanie, organizacja stoisk targowych
Mako Marketing Agencja Reklamowa
ul. Poznańska 18a , 65-139 Zielona Góra
tel.: +48 68 327 05 07